Fearless
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fearless

Kaynaşma ve Eğlence Portalı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kaspersky internet security7.0.0.125(yeni)

3 posters
YazarMesaj
ScreamOfSilence
Admin
Admin
ScreamOfSilence

Lakap : ScREaM

kaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Empty
MesajKonu: kaspersky internet security7.0.0.125(yeni)   kaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Whosonline2Perş. Mayıs 01, 2008 12:41 pm

kaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Pano01sr3

roj bas,
gun gectikce artan yeni virus ve hack problemlerinden dolayi,tum guvenlik yazilimlari yeni uygulamalar yaparak musterilerini en iyi sekilde koruyabilmek icin yeni yazilimlar uretmektedirler.iste kaspersky bu nedenden dolayi citayi bir adim daha one goturerek bu yeni cikan 7.0.0.125 surumunu bize sunmustur.Her yeni cikan versiyonda gelistirilmis yeni sihirbazi artan virus tanima yetenegi ve hacker onleme yetenekleri.
ben sahsen hicbir yazilima tam olarak guvenmiyorum ama arastirmalarimda:
Kaspersky yazılımının virüs tanıma ve temizleme konusunda Panda, Norton, McAfee, Nod32, Avast, PcCillin, F-Prot ve Mks gibi (TUM)rakiplerinden daha ustun oldugunun kanisina vardim.
Bazi acemi hevaller kaspersky`i kurduklarinda siksik uyari alirlar mesela ornek vereyim:
Kaspersky`i kurduktan sonra MSN`inizi actiniz ve hemen altta uyari gelir(bu program -msn- viruslu olabilir)yazar karantinayami alalim,izinmi verelim guvenilir programmi yapalim?siz tabiki guvenilir secenegini sececeksiniz ama izin verme derseniz msn`i acmaz ve karantinaya al derseniz o msn`i limon gibi sikar.yani uyarilara dikkat ederseniz super olur.
ayrica hevalcanlar kaspersky`nin en cok sevdigim yonu,biryerden bir dosya indirirken daha dosya kurulmadan viruslu oldugunu bilirse ona gununu gostermesidir.ben eskiden avast`da kullandim resmen uyuyordukaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Cray
kaspersky pc`yi asla kasmaz yeterki pc`yi yeni actiginizda bir muddet guncelleme ve baslangic nesnelerini tarayincaya ve dogru otomatik ayarlar oldugu surece.ben bu yazdiklarimi hicbiryerden alinti olarak yapmadim.
bu yazdiklarim tamamen bana aittir.ve kaspersky 1 numara diyorum onun uzerine hicbir yazilim tanimiyorum.
dunyaya virusu kim yayiyor?tabiki ruslar.kim basa cikiyor?tabiki kaspersky.peki kaspersky kimin?e tabiki ruslarinkaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Kih
Bu yazdiklarimdan ayrintilari bilmeyen ve acemi hevalleri aydinlatmak icin yazdim.Bilenler ise zaten onlara diyecek birsey yok.Onlar isini bilirler.
umarim sizlere yardimci olabildim.7 tane key ve turkce yamasini programin icine ilave ettim.hepinize pc`nizde virussuz ve formatsiz kullanim dilegiyle...
http://rapidshare.com/files/40114076/kis7.0.0.125msi_en_key_yama.rar
dj_fearless
Admin
Admin
dj_fearless

Lakap : Süvari

MesajKonu: Geri: kaspersky internet security7.0.0.125(yeni)   kaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Whosonline2C.tesi Mayıs 03, 2008 7:28 pm

Paylaşımın İçin Sağol
Powerade
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Powerade

MesajKonu: Geri: kaspersky internet security7.0.0.125(yeni)   kaspersky internet security7.0.0.125(yeni) Whosonline2Salı Mayıs 06, 2008 5:50 pm

paylaşım için saull:)

kaspersky internet security7.0.0.125(yeni)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi 3d Oyunlar 2006 Ve 2007 Nin En Yeni Oyunlari